Lakiery hybrydowe do paznokci dosyć wolno się kończą i są naprawdę wydajne, co pozwala na używanie tej samej butelki przez kilka miesięcy, a nawet lat. Ale żeby lakier hybrydowy zachował swoje właściwości do czasu upływu terminu ważności, upewnij się, że stosujesz się do zaleceń, jak go przechowywać. Poniżej zamieściliśmy kilka z nich:

Używaj minimalnego oświetlenia

Lakiery hybrydowe do paznokci są bardzo wrażliwe na światło, zwłaszcza naturalne – ultrafioletu używa się do ich utwardzania. Nie zostawiaj butelek z lakierami hybrydowymi blisko okna lub w pokoju z jasnym światłem naturalnym. Idealnym rozwiązaniem jest specjalne pudełko, walizka lub schowek.

Utrzymuj średnią temperaturę

Skrajne temperatury (za zimne lub za ciepłe pomieszczenia) nie są dobre dla lakierów hybrydowych. Najlepsza dla nich jest średnia temperatura pokojowa. Niektóre stylistki paznokci mają tendencję do trzymania swoich lakierów hybrydowych w lodówce. Specjaliści ReformA nie rekomendują tego. Zatrzymaj miejsce w lodówce na coś pysznego.

Używanie produktu

Upewnij się, że butelki są szczelnie zamknięte po każdym użyciu. Usuń nadmiar produktu z szyjki butelki za pomocą wacika z Cleanerem, aby zabezpieczyć górę.

Wstrząśnij przed użyciem

Gdy nie używasz lakieru hybrydowego przez długi czas, może stracić swoje właściwości. Aby temu zapobiec, wstrząśnij butelki od czasu do czasu i zawsze wstrząsaj je przez użyciem.

Postępuj zgodnie z prostymi zasadami przechowywania lakierów hybrydowych i ciesz się pełnymi blasku kolorami i bezproblemową aplikacją przez długi czas!