Halloween to święto nadal u nas odbierane z zabawą a przez niektórych niestety z pogardą. Jednak my należymy do tych co lubią się bawić także razem z naszymi ambasadorkami przygotowaliśmy dla ciebie kilka świetnych inspiracji z użyciem zaledwie kilku produktów a wiodącymi w nich zawsze są odcienie pomarańczu: Gel Polish Pumpkin lub Gel Polish Halloween.

I tak oto na pierwszy ogień idzie stylizacja jakże przerażająca: możemy na niej zaobserwować dużo detali jak pajączki, czaszka i pajęczyny. Autor - Kinga Wawrzyniak.

Kolejna stylizacja, szybka salonowa przedstawia matową wersję koloru Pumpkin i namalowane na nim duszki czarnym żelem. Autor - Katarzyna Cielusiak.

Cukierek albo psikus? Nie mogło zabraknąć tego hasła na to święto! Kolor przewodni to Halloween, pomarańczowy z czarnymi piegami. Autor - Dagmara Zając.

Kolejną idealną stylizację do szybkiego zdobienia w salonie wykonała Joanna Młotek, łączać pomarańcz z czarnym Black King.

Czy Tobie też fiolet bardzo pasuje do pomarańczu? Nam ogromnie! I tak oto przedstawiamy piękną stylizację z dynią i nietoperzami. Autor - Aleksandra Fabiszewska.

Duszki! Oh tak, one są takie upiorne ale jakże słodkie haha. Autor - Katarzyna Matjasz.

Kolejna stylizacja to idealne połączenie pomarańczu Halloween z czarnym Black King i delikatnymi zdobieniami w temacie naszego święta. Autor – Oliwia Miterka.

Ostatnia już inspiracja to zwyczajne namalowanie dyni, jednak jak pięknie to wyszło, prawda? Cieniowanie to my bardzo lubimy, nadaje to zawsze głębi naszemu wzorkowi. Autor – Ewelina Żak.

Do Halloween jeszcze kilka dni, mamy nadzieję, że pobudziliśmy Twoją wyobraźnię i zaszalejesz w tym roku na pazurkach.